فلورانس

  • کشور: ایتالیا
  • گروه‌ها: تفریحی
  • جمعیت: 380,948
  • پیش شماره تلفن: 055
  • منطقه زمانی: (UTC+1 (CET
  • ساعت به وقت محلی :

فلورانس

توسکانی به دلیل مناظر شگفت انگیز، آثار هنری فوق العاده و معماری و جذابیت باور نکردنی اش معروف است. با این وجود تنها یک مکان در توسکانی وجود دارد که هر سه مورد بالا در کنار هم قرار می گیرند و زندگی را به یک شهر جادویی ، عاشقانه و خیلی خوب تبدیل می کنند: فلورانس.

شهر فلورانس پایتخت منطقه توسکانی ایتالیا است که در فاصله 230 کیلومتری شمال غربی رم واقع شده است. این منطقه توسط تپه های زیاد و چهار رودخانه احاطه شده است. در قرن چهاردهم میلادی بود که فلورانس تسلط خود را در تجارت و اقتصاد به دست آورد و شیوه جدید هنری را یاد گرفت ، که بعدها به عنوان تولد دوره رنسانس شناخته شد.

امروزه ، فلورانس به دلیل مناظر خیره کننده ، آثار هنری حیرت انگیز ، معماری ، کلیساها و موزه ها مشهور است. هر ساله ، فلورانس میزبان میلیون ها گردشگر از سراسر دنیا است تا آثار هنری هنرمندان مشهور جهان؛ مانند میکل آنژ ، لئوناردو داوینچی ، برونلشکی و گالیله را به نمایش عموم گذارد.

ایتالیا همیشه به دلیل آثار هنری نفس گیر خود مشهور بوده است. طبق یونسکو ، 60٪ از کل آثار هنری جهان در ایتالیا نگهداری می شود و بیش از نیمی از آن در فلورانس قرار دارد که آن را به پایتخت هنری جهان تبدیل کرده است.

در سال 1339 ، فلورانس اولین شهر اروپایی بود که تمام خیابان ها و معابر خود را سنگ فرش کرد که در این شهر به راحتی میتوان پیاده روی کرد که به گردشگران این امکان را می دهد تا زیبایی های شهر را با پای پیاده کشف کنند.
مردم فلورانس گویش خود را با نام فلورنتین دارند. که به نوبه خود زبان ایتالیایی را به دنیا آورد. دانته ، یکی از نویسندگان مشهور ، مسئول ایجاد معیارهای اساسی این زبان است که بعدها به زبان ایتالیایی معروف شد. اکنون کل کشور با این زبان صحبت می کنند.

در سال 1865 ، فلورانس به دلیل اینکه زادگاه رنسانس ایتالیا و هنر و معماری انقلابی بود ، به پایتخت ایتالیا تبدیل شد. با این حال ، با گذشت زمان ، روم محبوب تر شد و درست پس از شش سال ، در سال 1871 ، روم پایتخت جدید ایتالیا شد.

داستان پینوکیو ریشه در فلورانس دارد. داستان حول پسر بچه چوبی می چرخد که بینی آن بزرگتر و بزرگتر می شود. نویسنده کتاب Le Avventure di ، Carlo Lorenzini از بدو تولد یک فلورنتین بود.

آب و هوای فلورانس:

فلورانس، تابستان های بسیار گرم و مرطوب و زمستان های خنک و بارانی دارد. میانگین دما در ماه های ژوئیه و آگوست در حدود 23 تا 24 درجه سانتیگراد است و میانگین دمای روز در حدود 35 درجه سانتیگراد می باشد. متوسط دما در ماه ژانویه 5 درجه سانتی گراد است. زمستان های فلورانس کوتاه مدت است و عموماً در اواسط ماه مارس به پایان می رسد و باران به جای برف می بارد. لذت بخش ترین فصل هایی که برای بازدید از فلورانس اواخر بهار و پاییز است، وقتی آسمان تبدیل به یک گنبد لاجوردی می شود و خورشید می تابد اما پوست را نمی سوزاند.


لینک های مرتبط:


 

گروه:

درجه هتل:

وضعیت تور:

پیشنهادهای ویژه:

گروه: