بارسلونا

  • کشور: اسپانیا
  • گروه‌ها: تفریحی
  • جمعیت: 1,620,809
  • پیش شماره تلفن: 93 34+
  • منطقه زمانی: (UTC+1 (CET
  • ساعت به وقت محلی :

پایتخت کاتالونیا ، بندر مدیترانه ، میزبان المپیک ، مکان ملاقات چند فرهنگ ، پناهگاه آشپزی ، کلانشهر پررونق ، سرزمین عجایب نوین گرا… بارسلونا همه این موارد است!

اگر تا به حال شهری وجود داشته باشد که از آن به عنوان “شهر بین المللی” یاد شود، این شهر، بارسلونا خواهد بود. بین المللی تر از اسپانیا، بندر مدیترانه ای برای قرنها بوده است. فقط یک بعدازظهر آفتابی وقت بگذارید و در کنار اسکله بنشینید تا بلافاصله متوجه تنوع ملیت ها ، فرهنگ ها ، قومیت ها و زبان هایی شوید که در بارسلونا وجود دارد.

مقصدی بی نظیر که حواس شما را پرت می کند و اجازه می دهد تا واقعیت را تخیل تصور کنید.

شهری چشم نواز با میراث معماری بی نظیر ، خانه های شهری بین المللی برای هنرمندان ، طراحان مد و نوازندگان. بارسلونا شهری با انرژی و شخصیتی قوی است.
شما از قدم زدن در محله های مختلف آن لذت خواهید برد، هر کدام از آنها طعم خاصی را ارائه می دهند که باعث می شود بارسلونا یک شهر با غذاهای بی نظیر برای هر مسافر باشد!

ریشه های این شهر رومی است و تاریخ طولانی و پویایی اقتصادی آن ، بارسلونا را به یک شهر فرهنگی تبدیل کرده است که می توان در میراث تاریخی – هنری و ترویج خلاقانه ترین روندهای هنری را، در آن مشاهده کرد.

جای تعجب نیست که ساختهای برجسته توسط معماران کاتالونیا، توسط یونسکو به عنوان میراث جهانی معرفی شده اند.

بارسلونا به دلیل مجاورت با دریای مدیترانه آب و هوایی معتدل با درجه حرارت دلپذیر در طول سال دارد. بهترین شرایط آب و هوایی را می توانید در ماه می ، ژوئن و سپتامبر ببینید، هنگامی هوا گرم و آفتاب فراوان است ولی پوست را نمیسوزاند.
آب و هوا در ماه آگوست بدلیل نسیم مدیترانه ای، گرم است. ژانویه سردترین ماه بارسلونا است. در این شهر باران زیادی می بارد (تقریباً 1000 میلی متر در سال) و معمولا برفی ندارد.

بارسلونا همچنین به عنوان پیشرفته‌ترین شهر این کشور شناخته شده است.
از نظر زیبایی شناسی، بارسلونا از ابتکاری ترین و جذاب ترین شهرهای اسپانیا است. محله گوتیک با زیبایی حفظ شده اش شامل غلظت چشمگیر ساختمانهای قرون وسطایی در محدوده های پیشین دیوارهای رومی قرن چهارم است.

در حالی که این محله نشان از اوج شکوفایی بارسلونا در قرن سیزدهم تا پانزدهم میلادی دارد، ساختمان Art Nouveau در منطقه Eixample، نشان از ثروتمندی و موفقیت صنعتی قرن نوزدهم میلادی دارد.

بارسلونا منطقه محبوب رامبلاس (Ramblas) را دارد، خیابانی شلوغ با تعداد زیادی رستوران ، کافه و فروشگاه که به صورت قطری از قسمت قدیمی شهر می گذرد. قدم زدن در این خیابان، شما را از دریا و بادگیر خیابان های سنگفرش قسمت قدیمی شهر تا بلوارهای وسیع L’Eixample سوق خواهد داد. رامبلاس، قلب بارسلونا و پرجمعیت ترین منطقه شهر در هر ساعت است و اولین محل توقف برای هر بازدید کننده است.

اگر قصد سفر به بارسلونا را داشته باشید یا مدتی در آنجا زندگی کنید، یک سفر شگفت انگیز را بسیار تضمین کرده اید. بیایید از این مکان آوانگارد و بین المللی متنوع استفاده کنید. برخی غذاهای خوشمزه مدیترانه ای را بچشید ، از نوشیدنی کنار ساحل لذت ببرید و افق های فرهنگی خود را گسترش دهید ، اما هشدار داده می شود که وقتی به بارسلونا سفر می کنید ، بازگشت به سختی است!

بیایید از این شهر متنوع بین المللی و پیشرو استفاده کنید، برخی غذاهای خوشمزه مدیترانه ای را بچشید ، از نوشیدنی کنار ساحل لذت ببرید و افق های فرهنگی خود را گسترش دهید ، اما هشدار می دهیم که وقتی به بارسلونا سفر می کنید ، بازگشت از آن شهر بسیار سخت است!

 

گروه:

درجه هتل:

وضعیت تور:

پیشنهادهای ویژه:

گروه: