سیه نا

سی ینا، شهری دیگر از منطقه باشکوه توسکانی است، شهری که با صلابت بافت تاریخی خود را حفظ کرد تا تمدن عظیم خود را به رخ بازدیدکنندگانش بکشاند. در سی ینا نباید به دنبال مکان های تاریخی گشت، چرا که خود شهر یک مکان تاریخی است. مکانی که کوچه پس کوچه هایش تاریخ ایتالیا را به نمایش در می آورد. شهری که در دوران عظمت امپراطوری روم به شکوفایی رسید و در زمان عصر سیاه اروپا در برابر تمام ناملایمات ایستادگی کرد. بله اینجا سی ینا است، شهری که نه تاریخ آن را، بلکه آن تاریخ را عوض کرد.

در شهر سی ینا ممکن است که هتل شما یک صومعه، قلعه، سربازخانه، مدرسه و حتی یک کاخ باشد. شهری که قرار است تمام آن را پای پیاده طی کنید و چند روزی را در ایتالیای باستانی سپری کنید. سی ینا، یک عکس پانوراما از گذشته ایتالیاست.

 

در چه فصلی؟

بهترین زمان برای بازدید از سی ینا ماه های می و ژوئن است، فصلی که بهار سی ینا است. هرچند که طبیعت پاییزی این شهر نیز به همان اندازه فضای شهر را رویایی می کند. اگر در ماه های جولای و آگوست به سی ینا سفر کنید می توانید از جشنواره های پالیو و موسیقی سی ینا نیز لذت ببرید هرچند که هوا ممکن است اندکی گرم باشد.

 

درباره سی ینا

وقتی در کوچه پس کوچه های سی ینا قدم می زنید به یاد قرون وسطی می افتید. زمانی که امپراطوری روم حکمران بلامنازع اروپا بود و شهرهای توسکانی نظیر سی ینا در اوج شکوفایی خود بودند. سی ینا شهری است که اجازه نداد گذر زمان اصالت و هویتش را عوض کند. سی ینا شهری است که در آن اتومبیل تردد نمی کند و هیچ خانه ای تحت هیچ شرایطی حق تخریب و یا نوسازی را ندارد، در این شهر همه چیز، حتی فروشگاه های لوکس باید همانند شهر باشد، در این شهر تاریخ حرف اول را می زند، نه تجارت.

سی ینا همانند دیگر شهرهای توسکانی قدمتی چند هزار ساله دارد. شهری که توسط قبیله ساینا (Saina) بنا نهاده شد و اسم آن نیز از نام صاحبانش گرفته شده است. شهر باستانی سی ینا با سالانه دویست هزار گردشگر خارجی، یکی از پر بازدیدترین مقاصد ایتالیا محسوب می شود. شهری که به غذاهای معروف، هنر، موزه ها، جشنواره عظیم اسب سواری پالیو و از همه مهم تر به بافت قدیمی خود شهرت دارد.

وضعیت تور:

پیشنهادهای ویژه:

گروه: