زیباترین سفرهای جاده ای در اروپا

می خواهید زیباترین مناظر و مکان های اروپا را کشف کنید؟ ما به شما زیباترین سفرهای جاده ای در اروپا را معرفی می کنیم. شما هم می توانید با ماشین شخصی خودتان سفر کنید و هم به محض ورود به فرودگاه، یک ماشین کرایه کنید. در هر دو مورد، یک تعطیلات فراموش نشدنی در انتظار شما است!

آماده باشید تا زیباترین جاده ها و مناظر اروپا را کشف کنید…

برای عبور از ساحل آمالفی، کاتالونیا، خط ساحلی کرواسی از دوبرونیک تا پولا یا قدم زدن در جاده رمانتیک آلمان آماده باشید. 

 • از دوبرونیک تا پولا (کرواسی)

همه چیز از دوبرونیک آغاز می شود. یک نقطه شروع فوق العاده برای یک سفر جاده ای فراموش نشدنی در کرواسی؛ یکی از زیباترین کشورهای اروپائی…

به محض رسیدن به فرودگاه دوبرونیک، یک ماشین اجاره کنید که یک شهر قرون وسطایی در انتظار شماست. این شهر منبع الهام بسیاری از سازندگان فیلم بوده است و بسیاری از افراد مشهور، تعطیلات خود را در آنجا سپری می کنند. 

یک الی دو شب در یک هتل با قیمت مناسب در دوبرونیک، اقامت داشته باشید. بنزین ماشین را پر کرده و از یک سفر جاده ای 5 ستاره لذت ببرید! سفر طولانی نیست (حدود 8 ساعت) اما ما به شما پیشنهاد می کنیم تا جایی که ممکن است از شهر زیبای ماکارسکا، بول و ساحل زیبایش که یکی از زیباترین ساحل های اروپا است و همچنین شهرهای زیبای اسپلیت، تروگیر و سیبنیک، ماشین را متوقف کرده و از سفر خود لذت ببرید.

شهر زادار را در هنگام غروب خورشید ببنید و از شهر زیبای نین؛ یکی از رمانتیک ترین شهرهای اروپا غافل نشوید. در شهرهای رییکا و اوپاتیا قدم بزنید و رانندگی کنید. در شهر موتوون توقف کرده و از یک نوشیدنی و غذای لذیذ در روینج لذت ببرید. 

همچنین می توانید چند روز کوتاه در پولا بمانید و از آمفی تئاتر رومی بازدید کنید و قبل از رفتن به فرودگاه پولا، چند روز آرامش بخش را در یک هتل زیبا تجربه کنید.

————————————————————————————————————————————————

 • مادیرا؛ در کنار جزیره (پرتغال)

مادیرا تنها جزیره زیبای پرتغال نیست اما از جزایر مهم آن است. همچنین جزیره پورتو سانتوی معروف بخاطر سواحل شن و ماسه شگفت انگیز طلاییش، از دیگر جزایر زیبای این کشور است. 

مادیرا یک مقصد عالی برای یک سفر جاده ای است. شما می توانید هتل، آپارتمان، ویلا یا مهمانخانه خود را با بهترین قیمت در فونچال (شهر اصلی جزیره) رزرو کنید و از شهرهای کامارا د لوبوس، کابو جیراو، کالهتا، پورتو مونیز و استخر های آتشفشانی آن که در میان زیباترین استخرهای طبیعی اروپا، سائو ویسنته، سانتانا و خانه های سنتی آنها قرار گرفته اند، دیدن کنید. 

همچنین می توانید از طریق جاده، به بالای جزیره رفته و به قله های پیکو دو آریرو و پیکو رووو که از نقاط برجسته جزیره هستند، برسید. یک تونل جدید، شمال و جنوب جزیره را به هم متصل می کند. ترافیک در جزیره مادیرا بسیار روان است.

برای توقف و پیاده روی در جنگل باشکوه مادیرا تردید نکنید! هتل، مهمانخانه، ویلا یا آپارتمانی را با بهترین قیمت در مادیرا رزرو کنید. ما توصیه می کنیم کاخ پر زرق و برق بلموند رید (Belmond Reid) که در آن چرچیل و همسرش اقامت داشته اند، و یا هتل واین (Vine) با استخر باشکوه پشت بامش را برای اقامت برگزینید.

دوستداران طبیعت می توانند هتل خود را در جنوب جزیره در هتل Quinta do Furao رزرو کنند. 

————————————————————————————————————————————————

 • جاده رمانتیک (آلمان)

بیش از 300 کیلومتر چشم انداز عاشقانه در انتظار شما است! اگر با هواپیما به آلمان می روید، در فرودگاه مونیخ متوقف شوید و یک ماشین اجاره کنید. اگر ماشین شخصی دارید به شهر فوسن آلمان بروید که نقطه شروع این جاده عاشقانه است. از روستاهای باشکوه عاشقانه روتنبرگ، آسبرگ، لندسبرگ و نوردلینگن عبور کرده تا به شهر وورتسبرگ برسید.

اقامت خود را با بهترین قیمت در باواریا رزرو کنید تا یک سفر جاده ای فوق العاده در آلمان داشته باشید.

————————————————————————————————————————————————

 • توسکانی (ایتالیا)

توسکانی قطعا یکی از زیباترین مناطق ایتالیا است؛ که هر ساله مسافران زیادی را از سراسر جهان جذب می کند. سفر خود را از فلورانس شروع کرده و 2 الی 3 روز در این شهر بی نظیر اقامت کنید. سر پیازا و برج معروف آن، لوکا و سان گیمینیانو. یک روز یا دو روز در سینا صرف کرده و مسکن خود را رزرو کنید. سپس برای کشف Bagnoregio، یکی از بهترین سنگهای قیمتی پنهان در اروپا بروید.

به سمت پیزا و برج معروفش، لوکا و سان گیمیگنانو حرکت کنید. یک الی دو روز در سی ینا اقامت کرده و سپس سی ینا را برای به منظور کشف باگنورجیو؛ یکی از بهترین گوهرهای پنهان اروپا، ترک کنید. 

چند روز در جزیره البا (Elba) اقامت بی نظیری داشته باشید و از آفتاب توسکانی لذت ببرید!

————————————————————————————————————————————————

 • جاده آتلانتیک؛ یک جاده اسطوره ای (نروژ)

ماشین را بردارید و در جاده آتلانتیک برای دیدن مناظر مهیج رانندگی کنید! 

مسافت این جاده تنها 8 کیلومتر است، اما از چندین جزیره کوچک که از طریق پل به هم متصل شده اند، عبور می کند. اگر با هواپیما سفر می کنید، در فرودگاه کریستیان ‌ساند به زمین بنشینید؛ جاده آتلانتیک بسیار نزدیک این فرودگاه است.

اقامتگاه خود را در نروژ با بهترین قیمت رزرو کنید و با گشت و گذار در برگن یا اسلو، سفر خود را کمی طولانی تر کنید. 

————————————————————————————————————————————————

 • ساحل پرتغال؛ ساحلی زیباتر از ساحل کالیفرنیا! (پرتغال)

در پورتو فرود بیاید و با چند روز اقامت، از این شهر و منطقه لذت ببرید. پورتو یکی از زیباترین مقاصد اروپایی است. یک ماشین از فرودگاه پورتو کرایه کرده و اقامتی با هزینه مناسب در شهر داشته باشید. پینهاو در دره دورو را فراموش نکنید! تنها با نیم ساعت رانندگی به آنجا می رسید.در رودخانه دورو، یک الی دو ساعت سوار کشتی کروز شده و تاکستان های منطقه را تماشا کنید. دره دورو به عنوان یک میراث جهانی توسط یونسکو ثبت شده است.

به پورتو برگشته و سواحل پرتغال را کشف کنید! آویرو را فراموش نکنید. آویرو به “ونیز پرتغال” شهرت دارد. سپس به سمت کویمبرا رفته که یکی از قدیمی ترین دانشگاه های اروپا در آنجا قرار دارد.

در امتداد ساحل رانندگی کنید و در شهر لیریا توقف کرده و از قلعه Peniche که در ساحل قرار دارد، بازدید کنید. قبل از رسیدن به لیسبون، در سینترا توقف کرده و از قلعه های باشکوه آن و دو اقامتگاه ساحلی آن نیز دیدن کنید (Estoril و Cascais). خیلی زود به لیسبون خواهید رسید. ما توصیه می کنیم 2 الی 3 شب در لیسبون اقامت داشته باشید.

در امتداد ساحل از جنوب ستوبال رانندگی کرده تا به منطقه آلگاوره برسید. این منطقه، یکی از زیباترین مناطق پرتغال است. از شهرهای زیبای لاگوس، پورتیما و آلبوفیرا دیدن کرده و اقامتی در شهر آلگاوره برای تجربه جاذبه های بی نظیری همچون تماشای غروب آفتاب در کشتی کروز در رودخانه تاگوس و یا یک تور بی نظیر به جلگه دورو با نهار و نوشیدنی، داشته باشید.

————————————————————————————————————————————————

 • منطقه اپیروس؛ طبیعت و صومعه ها (یونان)

منطقه سرسبز اپیروس، قطعا یکی از زیباترین مناطق یونان است. این منطقه برای یک سفر جاده ای بسیار زیبا است. بهار و تابستان زمان ایده آلی برای سفر هستند زیرا در این فصول، از باران خبری نیست. از شهرهای زیبای آرتا، استراحتگاه زیبای ساحلی پروزا (Preveza)، لونینا، Thesprotia و کوهستان های زیبای زاگوری دیدن کنید. 

همچنین می توانید از صومعه های متورا بازدید کنید. این سفر جاده ای در منطقه اپیروس، بهترین راه برای خارج شدن از مسیر فرسوده و کشف مناظر جدید است.

————————————————————————————————————————————————

 • کاتالونیا؛ یک جاده آفتابی (اسپانیا)

کاتالونیا یکی از مناطق اروپایی است که بیشترین مسافرت از سراسر جهان از آن بازدید کرده اند. میدانید چرا؟ زیرا کاتالونیا با داشتن شهرهایی همچون رسس، کاداکوس، توسا در مار، گیرونا، پالاموس، بارسلونا و بسالو به یک مقصد رویایی تبدیل شده است. 

خورشید، دریا، سواحل زیبا، رستوران هایی با قیمت های مناسب در انتظار شما است! به کاتالونیا خوش آمدید!

شما می توانید بارسلونا را ترک کرده و در امتداد خط ساحلی از شهرهای توسا در مار، پالاموس، رسس و کاداکوس گذشته و از طریق شهرهای بسالو و گیرونا به بارسلونا برگردید. یک تعطیلات فراموش نشدنی با یک سفر جاده ای در اسپانیا خواهید ساخت.

————————————————————————————————————————————————

 • بودوا، کوتور، دورمیتور، پیوا (مونته نگرو)

از جاده اصلی خارج شده و خودتان را برای داشتن یک سفر جاده ای زیبا و خارق العاده آماده کنید. جایی که هرگز دوستان، همسایگان و همکارانتان هرگز در آنجا حضور نداشتند! 

از چشم اندازهای مونته نگرو لذت خواهید برد، آنها به اندازه فلات های نروژ زیبا هستند. پیوا در مرز بین مونته نگرو و بوسنی هرزگوین قرار دارد. از فرودگاه برای یک هفته یک ماشین کرایه کرده و در امتداد خط ساحلی رانندگی کنید و از مناظر بی نظیر لذت ببرید. در بودوا توقف کرده و از شهر باشکوه کوتور دیدن کنید. همچنین در پارک بین المللی دورمیتور توقف کرده و سپس به سمت جاده پیوا بروید.

————————————————————————————————————————————————

 • ایبیزا؛ کشف طبیعت (اسپانیا)

هنگامی که نام ایبیزا را می شنوید، DJ های بین المللی، مهمانی ها و شامپاین در ذهنتان می آید… همه این ها را فراموش کنید! فارغ از اینها، ایبیزا یک مقصد بهشتی با طبیعت بی نظیر و مناظر خیره کننده است. 

از فرودگاه ایبیزا یک ماشین کرایه کرده و یک هتل با قیمت مناسب در هرکجای جزیره ایبیزا یافته و چمدان های خود را در آنجا بگذارید. نهرهای پر از آب های فیروزه ای، جنگل های کاج، باغ ها و مناطق بی نظیر در طبیعت بکر ایبیزا را کشف کنید. مطمئنا شما عاشق این سفر خود خواهید شد!

هتل، ویلا، آپارتمان یا مهمانخانه ای با بهترین قیمت در ایبیزا رزرو کنید و از تفریحات خود همچون اجاره جت اسکی در یکی از زیباترین جزایر اروپا لذت ببرید.

————————————————————————————————————————————————

 • سواحل آمالفی؛ یک سفر جاده ای 5 ستاره! (ایتالیا)

در فرودگاه ناپل یک ماشین کرایه کرده و در امتداد سواحل آمالفی، یک سفر جاده ای فراموش نشدنی تجربه کنید!

به آرامی رانندگی کنید زیرا که مناظر بسیار خیره کننده اند! هتل، ویلا، مهمانخانه یا آپارتمانی در ناپل با بهترین قیمت رزرو کرده و در روستاهای دیدنی  پوزیتانو، پرایانو، آمالفی و راولو توقفی داشته باشید.

پیشنهاد می کنیم در سفر خود به سواحل آمالفی، از شهر قدیمی پمپی هم دیدن کنید.


لینک های مرتبط:

زیباترین و جذاب ترین پل های اروپا 

بهترین مقاصد سفر در اروپا در سال 2019

حلقه طلایی: یک سفر جاده ای دلفریب در قلب روسیه

اسپانیا؛ یک کشور باشکوه و یک مقصد مورد علاقه گردشگران

برترین فستیوال های سوئیس در سال 2019

ایتالیا؛ کشور دیدنی های اعجاب انگیز